KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16463018
nr 1646 3018
Eugen Kask
(1918-1998)
Blandteknik, Eugen Kask (1918-1998), Signerad, daterad 69 cm, yttermått inklusive ram: 40x40cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2024
kl 18:53:22
500 kr
600 kr